محل تبلیغات شما

1 - پدر خوب، به همسرش احترام می گذارد.

بخش بزرگی از یک پدر خوب بودن، همسر خوب بودن است! هنگامی که یک مرد، انرژی مثبتی به همسر خود منتقل کند،‌ همسرش نیز این انرژی را به فرزندان منتقل خواهد کرد .

2 - پدر خوب، آچار دست دخترش می دهد.

آنها دخترشان را با کلیشه های تاریخ گذشته، پرورش نمی دهند. قرار نیست بعد از یادگرفتن چنین مهارت هایی، چیزی از نگی فرزند شما کم شود بلکه به او یاد میدهید که چطور در موقعیت های مختلف خودش را از تنگنا نجات دهد .

3 - هر وقت به آنها نیاز است، میتوان آنها را پیدا کرد!

پدر های فوق العاده خوب، تمامی امکانات شان را برای پشتیبانی از فرزندشان بکار میگیرند. پدری خسته از یک روز کاری به خانه بر میگردد و فرزندش باید با کسی فوتبال تمرین کند ؟ مشکلی نیست، پدر هست!

4 - گوش شنوای فرزندشان هستند!

یک پدر فوق العاده خوب، وقتی فرزندش در حال تعریف داستانی بی سر و ته و شاخ و بالدادن به خیال پردازی هایش درباره کارتونی عجیب است با ایجاد گفتوگویی خلاقانه و هدفمند در مورد موضوع مدنظر فرزندش به رشد خلاقیت او کمک میکند.

5 - پدران خوب مشوق بچه هایشان هستند.

پدارن خوب از تشویق و تجلیل فرزندشان خجالت نمیکشند. کلماتی از دهان شما خارج میشود ساختن و یا سوختن کودکان شما را در پی خواهد داشت. شما باید نشان دهید که به آنها افتخار میکنید باید به آنها نشان دهید که چقدر برایتان اهمیت دارند.

6 - پدران خوب، صبورند!

آنها با آرامش و املا مدیریت شده با مشکلات برخورد میکنند و احساسات منفی را تا جاییکه میتوانند از خود دور میکنند زیرا میدانند که انتقال این احساسات به فرزندان آنها باعث ترس و نگرانی آنها می شود. پدرانی که این چنین رفتاری دارند باعث فخر فرزندان شان به دوستانشان هستند.

7 - می پذیرند که فرزندانشان با خودشان متفاوت هستند.

پدران خوب، میپذیرند که فرزندانشان در زمان متفاوت و در محیط متفاوتی از آنها رشد کرده است. تاثیرات شبکه های اجتماعی و تغییرات ی و فرهنگی، فرزندان را نسلی متفاوت از آنها پرورش میدهد.

 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
آموزش آشپزی انواع غذاهای ایرانی و غذاهای رژیمی زمین های شرکت شاندیز بذر ادمارک | معرفی هدایای تبلیغاتی ارزان و اثربخش معماری منظر دانشگاه تربیت مدرس تمپفا گلخانه بزرگ کوثـر دانلود خلاصه کتاب انگیزش و هیجان مارشال ریو koreh ِیادگاری دعانویس صبی,09120539720,دعانویس کلیمی,09120539720,